Bazénová stena pre bazény z PVC-fólie

Navíjacia žalúzia Thermosafe nad úrovňou terénu pre bazény z PVC fólie.

Bazénová stena REKU pre fóliové bazény je alternatívou k polystyrénovým systémom, k plechovým stenám a k murovaným alebo betónovaným bazénovým stenám. Materiál, z ktorého sú vyrobené je sklom vystužený polyesterový laminát, z vystužovacími profilmi na rubovej strane steny s rozostupom 50 cm. Rozmery sú: dĺžka 3,00/1,00/0,50 m a 1,50 m vysoké ( na želanie je možné dodať aj výšku 1,40/1,30/1,20 avšak za rovnakú cenu ako 1,50m).

Bazénová stena má po celom obvode 10 cm širokú prírubu, vľavo a vpravo s prírubou na zoskrutkovanie, dolná príruba slúži na upevnenie stien na pripravenú základovú betónovú dosku. Montážny materiál je súčasťou dodávky.

Bazénová stena REKU je ideálna v kombinácii zo schodiskami REKU alebo s masážnou lavicou slúžiacou tiež ako kryt podhladinovej žalúzie ako aj v kombinácii s technologickými šachtami REKU vhodnými na inštaláciu zariadené na plávanie proti prúdu, reflektorov, filtrácií a náhonov žalúzií.

Bazénové steny REKU zmontujú 2 montéry za 6-8 hodín na hotový bazén a potom sa tento bazénový systém vystiela fóliou. Konferenčné fóliové vrece hrúbky 0,6- 0,8 mm sa zavesí do upevňovacej lišty po obvode bazéna a upevní sa tiež pod prítlačnú lištu na schodisku. Pri vystielaní bazéna fóliou hrúbky 1,5 mm sa táto upevňuje na upevňovacie plechy po hornom obvode bazéna a na schodisko sa privarí na zapracovanú PVC lištu. Príslušenstvo ako skimmer, vtokové dýzy, protiprúdy a podhladinové reflektory sa dajú veľmi ľahko namontovať do stien bazéna. Odporúčame použiť šachty REKU šírky 1 meter alebo 1,5 metra, kam môžete namontovať kompletné príslušenstvo, ktoré sú potom dobre prístupné pre akýkoľvek servis.

Počas stavby bazéna je potrebné rozrezať len dva panely, aby ste mohli naištalovať niektoré zo schodísk REKU alebo šachty na techniku REKU. Týmto máte možnosť zo skladových zásob postaviť bazén akejkoľvek veľkosti. Bazén je možné zostaviť ako predanú komisiu priamo u výrobcu a dodať na palete rozmerov 3,25 x 1,50 x 1,10 m plus schodisko 2,60 m dlhé ( pre bazén max. rozmerov 5 x 10 m).

Izolácia : Bazénovú stenu REKU je možné dodatočne izolovať penovým polystyrénom alebo extrudovaným polystyrénom hrúbky 5 cm priamo na stavbe a v priebehu 2-3 hodín môže byť bazén zaizolovaný po celom obvode. Polystyrénové platne majú obyčajne šírku 50 cm a pasujú presne medzi výstuhy bazénovej steny. Materiál a lepidlo sú bežne dostupné v obchodoch so stavebninami alebo si ich môžete objednať priamo u nás.

Typ dĺžky šírky
Rozmery v m 6-7-8-9-10 3-3,5-4-4,5-5