Ochladzovacie bazény do sáun

Až ponorenie do studenej vody robí z horúcej sauny ten pravý zážitok. Ponoriť sa do veľkého množstva vody – natiahnuť sa a relaxovať – nádherné ! RivieraPool ponorné bazény sú sériovo vyrábané bazény s dostatočne veľkorysími vstupnými schodmi. Nášľapné časti schodov a dno sú vybavené protišmykovým dezénom, čo zabezpečuje bezpečnosť pri vstupe a výstupe z bazéna. Prepadový žľab odvádza nadbytočnú vodu do zberného kanála a slúži ako bezpečnostný odtok. Pre podlahový odtok je vyformovaný žľab. Steny bazéna sú vystužené formovanými profilmi.

S RivieraPool ponorným bazénom sa stane ponáranie naozajstnou atrakciou – zážitok v každom bazénovom svete – spa…, či vo verejnom alebo privátnom. Jeho elegantné tvary vyjadrujú pokoj a harmóniu – alebo sú stredobodom pozornosti , okolo ktorého sa všetko točí.

 

ochladzovaci-bazen-maxi110Rondo 125 nás presvedčí svojimi veľkorysími rozmermi a prináša veľa pohybovej voľnosti – jeho dizajn prináša nový švih. A nielen pre kúpeľného hosťa ale aj pre Vašu kúpeľňu. Veľkorysý a s novým švihom…

 

 

ochladzovaci-bazen-mini75Či v súkromnom alebo verejnom použití – Maxi je vždy optimálnym riešením. Svojím štvorhranným – pravouhlým tvarom sa hodí Maxi 110 nadčasovo do každej kúpeľne. S hĺbkou 110 cm a 850 litrami vody ponúka veľa priestoru na úplné ponorenie.

 

 

ochladzovaci-bazen-rondo125Mini 75 je riešenie pre dodatočné vybavenie súkromného fitness alebo sauny. S hĺbkou 75 cm umožňuje Mini 75 aj nadzemné umiestnenie a pohodlný vstup a výstup – a zabezpečí harmóniu každého priestoru.